Parodyk ką skaitai

Visatos valdovas paragino blogerius apsiskelbi ką šie skaito. Žinoma, kad jo blogą aš skaitau. Ir dar šituos:

A La carte, Vilpišauskas rašo ir Verslo klasėje. Labai paprstasi apie gana paprastus dalykus, bet labai įdomiai pasakoja kaip ir ką daryti, bet ne įdėkite tiksliai tiek ir tiek gramų, o kaip padaryti, kad būtų skanu. Anksčiau nemokėjau kepti blynų, bet po jo rašinių moku. Ir kiaušinius marškinėliuose išdrįsau išsivirti. Ne taip baisu, kaip atrodė.

Apie maistą ir Neringos blogas patinka. Iš ten labai gerą bulvienę ir keksiukus išmokau.

Dar iš tos pačios Verslo klasės pradėjau Common sense skaityti.

Šiek tiek arčiau medicinos mano dviejų kursiokių blogai Enorca ir Mass Der Dinge, ir Vaistininko užrašai. Nors su tuo vaistininku ne visad nuomonė sutampa, ir šiaip kartais labai keistai jis ten rašo, bet įdomu stebėti kolegos požiūrį.

Vėl ne medicina: Darau, blė, pradėjau skaityti nuo įrašo apie tai, kaip gerai turėti žmoną. O šiaip jis rašo apie visokius pasikrapštymus buityje, knygas, keliones ir kitokią savo buitį. Šiaip turbūt labiausiai neaktuli man informacija iš visų blogų, bet gerai rašo.

Kartais mėgstu Vitalijaus Michailovskio blogą, kartais, nes labai labai labai daug rašo. Apie istoriją, trumpai ir įdomiai.

Nu iš aišku grandai: Geležinė lapė, Cinikas Robertas (kuris gaila seniai nieko naujo neparašė), Daina Dubauskaitė, Ingrida Šimonytė.

Dabar eikite skaityti. Arba rašyti ir tapti populiarūs.

internet famous

2 komentarai

  1. Atgalinis pranešimas: Blogerių savireklamos savaitės proga atskleidė, su kuo eitų į žvalgybą

Komentavimo galimybė išjungta.