Apie

p

Aš antra iš kairės. Iš kairės man Rokiškis Rabinovičius, iš dešinės Enorca, o šalia Beatos Geležinė lapė.

Rašymas atidaro duris.

Medicina įvardijama kaip bene labiausiai korumpuota, labiausiai neskaidri ir nesuprantama sritis. Ir nežinau kitos srities, su kurie visi žmonės būtų taip susiję ir taip priklausomi, todėl medicininės temos aktualios savaime. Noriu būti toks inside voice, kad būtų mažiau nesusikalbėjimo, mitų, nuogirdų, sąmokslo teorijų.

Kartais rašau, nes noriu išsikalbėti mane neraminančiomis temomis, padėti kitiems suprasti kokią nors medicininę temą, arba paprasčiausiai pasiterapinti, nes rašydamas pergalvoji ką galvoji, o vėliau tvarkingai sudėlioji į vietas.

Taip pat rašau, kad suteikčiau daugiau žinojimo pacientams. Labai džiaugiuosi, kai atsakau į ilgai kamavusius klausimus, kurių žmonės nedrįsdavo ar nerasdavo laiko paklausti.

Mane galite stebėti socialiniuose tinkluose:

Google+
Facebook
Twitter

Jei komentarus parašote savo tikrais el.paštais, galite paprašyti susisiekti asmeniškai, tada jums parašysiu. :)

Jei norite perspausdinti mano tekstus, taip pat kreipkitės asmeniškai.

9 komentarai

  1. Labas Emilija, norėjau paklausti, ar būtų galima Jūsų paskutinį tekstą paskelbti faktai.lt portale su Jūsų pavarde ir nuoroda į pirminį šaltinį. Būsiu dėkingas už atsakymą (jei galėtumėte į paštą, būčiau dar dėkingesnis). Pagarbiai. Artūras

  2. O Dievee kaip džiaugiuosi atradus Jūsų blog’ąą!! Nors dar esu būsima gimnazistė (dar vaikas) nuo pat pampersų laikų svajoju apie medicinos studijas! Dėka Jūsų rašliavos tikiuos tikslingai eisiu link svajonės!:)))

  3. Labas, Emilija,
    esu medicinos studentė, norėjau su Tavimi susisiekti dėl galimo interviu sekančiam Vade Mecum (MF laikraštuko) numeriui gruodį. Ar galėtum parašyti, kad turėčiau Tavo kontaktus – susisiektume aptarti plačiau, ką apie tai manai Tu.
    Ačiū, iki,
    Agnė U.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *