Apie

Visi susiduria su medicina. Nuo pat tos akimirkos kai gimstame, iki paskutinio atodūsio, esame pacientai, artimieji, ar tiesiog smalsūs žmonės, skaitantys medicinines naujienas. Noriu būti toks inside voice, kad būtų mažiau nesusikalbėjimo, mitų, nuogirdų, sąmokslo teorijų.

Kartais rašau, nes noriu išsikalbėti mane neraminančiomis temomis, padėti kitiems suprasti kokią nors medicininę temą, arba paprasčiausiai pasiterapinti, nes rašydamas pergalvoji ką galvoji, o vėliau tvarkingai sudėlioji į vietas.

Taip pat rašau, kad suteikčiau daugiau žinojimo pacientams. Labai džiaugiuosi, kai atsakau į ilgai kamavusius klausimus, kurių žmonės nedrįsdavo ar nerasdavo laiko paklausti.

Esu šeimos gydytoja. Šį blogą pradėjau rašyti būdama internatūroje Klaipėdoje, migruodama po įvairias jos ligonines, vėliau tęsiau būdama rezidentė ir Jaunųjų gydytojų asociacijos narė. Šiuo metu dirbu Baltijos Amerikos klinikoje Vilniuje.

Manau, kad žmogaus sveikata yra žymiai daugiau nei vien sklandus kūno darbas, todėl ir temos yra ne vien apie mediciną siaurąją prasme, bet ir apie žmogiškąjį buvimą laike ir erdvėje.

Norėdami susisiekti parašyti man elektroninį laišką: trumpaite [eta] gmail com, arba galite bandyti pagauti mane klaidžiojančią Vilniaus gatvėmis.

9 komentarai

 1. Labas Emilija, norėjau paklausti, ar būtų galima Jūsų paskutinį tekstą paskelbti faktai.lt portale su Jūsų pavarde ir nuoroda į pirminį šaltinį. Būsiu dėkingas už atsakymą (jei galėtumėte į paštą, būčiau dar dėkingesnis). Pagarbiai. Artūras

 2. O Dievee kaip džiaugiuosi atradus Jūsų blog’ąą!! Nors dar esu būsima gimnazistė (dar vaikas) nuo pat pampersų laikų svajoju apie medicinos studijas! Dėka Jūsų rašliavos tikiuos tikslingai eisiu link svajonės!:)))

 3. Kokios savybės būtinos būsimiems medicinos studentams?

 4. Labas, Emilija,
  esu medicinos studentė, norėjau su Tavimi susisiekti dėl galimo interviu sekančiam Vade Mecum (MF laikraštuko) numeriui gruodį. Ar galėtum parašyti, kad turėčiau Tavo kontaktus – susisiektume aptarti plačiau, ką apie tai manai Tu.
  Ačiū, iki,
  Agnė U.

 5. sveiki, butu idomu suzinoti jusu izvalgas del rekomenduojamu vaiku skiepu, aciu.

Komentavimo galimybė išjungta.